UA
flowers flowers 2 3

Laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych + miniflebektomia

Prawie ❗ pół życia chodził z pajączkiem na nodze, który nie dawał żadnych objawów. Z pozoru błaha sytuacja „wybudziła” go jednak, wywołując niepożądane konsekwencje.
👨 38-latek, który przez 15 lat nie zwracał specjalnie żadnej uwagi na widocznego pod skórą pajączka, w czasie prac prac budowlanych, niechcący oblał się wodą z wapnem. Ciecz przepaliła skórę, a pajączek „wyszedł” na wierzch. Sytuacja zrobiła się dość niebezpieczna.
Pacjent zgłosił się do naszego specjalisty chirurga, flebologa 👨 doktora Janusza Orzechowskiego. Podczas USG doppler okazało się, że żylaki są uszkodzone – 🔎 niewydolność żyły odpiszczelowej. Pacjent został zakwalifikowany do laserowego usunięcia żylaków obu nóg (laserowe zamknięcie żył odpiszczelowych prawej i lewej nogi z miniflebektomią).
Ta 📖 historia pokazuje, że nawet nie dające o sobie znać, drobne znamiona, żyłki, czy właśnie takie pajączki, mogą pewnego dnia zmusić nas do działania. Wtedy nieodzowna okazuje się pomoc specjalisty 👌.
Sojusznikiem w pracy lekarzy jest też nasz 🔬 SMART, zaawansowany technologicznie laser, wykorzystywany m.in. w tego rodzaju schorzeniach. Ma jednak ✅ znacznie szerszy zakres zastosowań, a także szeroki wybór akcesoriów zabiegowych, ✅ bogatą bibliotekę gotowych procedur zabiegowych z możliwością ich modyfikacji i przypisywania do pacjentów.
Cechuje go również 👉 większa precyzja zabiegów ze zmniejszoną inwazyjnością dla tkanki, szybki powrót do codziennych aktywności, redukcja bólu i brak konieczności hospitalizacji.
Call Now Button