UA
flowers flowers 2 3

O Szpitalu Medfemina

W Szpitalu Medfemina oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z wykorzystaniem nowoczesnych i małoinwazyjnych technik operacyjnych . W znieczuleniu ogólnym i w miejscowym przeprowadzane są zabiegi z chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej.

Zapewniamy wysoką jakość leczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowej medycyny.

Posiadamy nowoczesny blok operacyjny ze specjalistycznym sprzętem, z własną klimatyzacją i sterylizacją. Dążymy do tego, aby spełniał on  on najwyższe standardy. Komunikacja pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami bloku operacyjnego kontrolowana jest przez system bezdotykowy. Po operacji Pacjenci pozostają na salach intensywnego nadzoru pooperacyjnego, a następnie są przekazywani na oddział gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę pielęgniarską i komfortowy pobyt w okresie rekonwalescencji.

Naszą kadrę medyczną tworzą doświadczeni chirurdzy będący specjalistami bogatym z doświadczeniem. W trakcie poprzedzającej konsultacji szeroko omawiane są wszystkie zagadnienia związane z planowaną operacją, a pacjenci otrzymują odpowiedzi na zadawane przez nich pytania. W dniu przyjęcia jeszcze raz ustalane są wskazania i cele operacji.

Call Now Button