UA
flowers flowers 2 3

O Szpitalu Medfemina

W Szpitalu Medfemina oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z wykorzystaniem nowoczesnych i małoinwazyjnych technik operacyjnych . W znieczuleniu ogólnym i w miejscowym przeprowadzane są zabiegi z chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej.

Zapewniamy najwyższą jakość leczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowej medycyny.

Posiadamy nowoczesny blok operacyjny ze specjalistycznym sprzętem, z własną klimatyzacją i sterylizacją. Spełnia on najwyższe standardy, zgodne z normami światowymi. Komunikacja pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami bloku operacyjnego kontrolowana jest przez system bezdotykowy. Po operacji Pacjenci pozostają na salach intensywnego nadzoru pooperacyjnego, a następnie są przekazywani na oddział gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę pielęgniarską i komfortowy pobyt w okresie rekonwalescencji.

Naszą kadrę medyczną tworzą doświadczeni chirurdzy będący wybitnymi fachowcami z bogatym doświadczeniem. W trakcie poprzedzającej konsultacji omawiane są wszystkie zagadnienia związane z planowaną operacją. W dniu przyjęcia jeszcze raz ustalane są wskazania i cele operacji oraz zakładana jest dokumentacja medyczna.

Call Now Button