UA
flowers flowers 2 3

Operacja pęcherzyka żółciowego

Jak sobie wyobrażacie współczesnych 👨‍⚕️chirurgów? Pewnie wśród niektórych z Was budzą respekt, a nawet groźne skojarzenia czy lęki. Nic bardziej mylnego, wystarczy spojrzeć na zespół naszych chirurgów wchodzących na blok operacyjny 😊. Młodzi, uśmiechnięci, pełni energii. Wiedza, opanowanie, doświadczenie – są jak inżynierowie, którzy naprawiają nasze ciała 💪. No i nie boją się żadnych wyzwań. Oto jedno z nich:
Pacjentka zgłosiła się z powodu polipów pęcherzyka żółciowego, które mogą świadczyć o jakiejś zmianie nowotworowej. Podczas badania okazało się, że pani ma przepuklinę pępkową po ciąży (👉 /przepuklina-pepkowa). Jedynym sposobem na zweryfikowanie polipów jest usunięcie pęcherzyka żółciowego i poddanie badaniu histopatologicznemu. Tak się też stało. W trakcie operacji usunięto pęcherzyk żółciowy i zamknięto przepuklinę. A nad wszystkim pieczę trzymali nasi eksperci: 👨‍⚕️ dr Jakub Targowski i 👩‍⚕️dr Aleksandra Stankiewicz.
Jeśli uważacie, że Wasz problem wymaga ich interwencji, albo macie wątpliwości, warto od razu zapisać się na konsultacje. Wystarczy zadzwonić pod numer: ☎️ tel. 71 333 000 3.

Call Now Button