UA
flowers flowers 2 3

Operacja przepukliny pachwinowej

Wieloletnia praca fizyczna, dźwiganie ciężarów i… taka nagroda. 👨 61-letni mężczyzna zgłosił się do nas z silnym bólem lewej pachwiny. Przez wiele lat pan bardzo ciężko pracował i niestety pojawiła się u niego przepuklina pachwinowa. Na szczęście oddał się w ręce 👨‍⚕️ dr Dariusza Houdaila i 👨‍⚕️ dr Janusza Orzechowskiego, którzy przeprowadzili laparoskopową operację. Oczywiście 🏥 operację udaną, a pacjent już wkrótce będzie mógł znów normalnie funkcjonować.

Nie wiecie, czym jest 🔎 przepuklina? To macie szczęście. Mówiąc naszym, medycznym językiem jest to uwypuklenie otrzewnej, czyli błony wyścielającej jamę brzucha od wewnątrz. Zawiera najczęściej ✅ sieć, ✅ fartuch tłuszczowy swobodnie pokrywający narządy jamy brzusznej, ✅ fragmenty lub całe pętle jelitowe, znacznie rzadziej inne narządy, np. ✅ pęcherz moczowy. Przepuklina pojawia się w wyniku osłabienia struktur powłok jam ciała (…).

A mówiąc po ludzku – 👉 wielki, ogromny ból, który uniemożliwia normalne życie i jest dla zdrowia oraz życia bardzo niebezpieczny. Przypadłość ta dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj ⤵️⤵️⤵️ /przepuklina-pachwinowa/

Call Now Button