UA
flowers flowers 2 3

Zabieg laserowego usuwania żylaków

Drobne skazy i bagatelizowane na co dzień ślady mogą zwiastować ❗poważne choroby naczyniowe. Pajączki na nogach, czyli pękające pod skórą naczynia krwionośne to nie tylko kosmetyczne mankamenty. Nie wolno 📣 ich bagatelizować, a w porę podjęte działania pomogą pozbyć się problemu i zapobiec przykrym skutkom.
Niedawno zgłosiła się do nas 👩 40-letnia pacjentka, u której widoczne były pajączki żylne i żylaki kończyny dolnej. Po badaniu USG Doppler żył kończyn dolnych okazało się, że przyczyną jest niewydolność żyły odpiszczelowej lewej.
Postawiona diagnoza przyniosła kolejne decyzje – pani została zakwalifikowana do 👉 zabiegu laserowego zamknięcia żył odpiszczelowej lewej oraz skleroterapii pojedynczych żylaków podudzia lewego. Zabieg wykonano w znieczuleniu miejscowym, a tuż po nim założono pończochę o stopniowym ucisku. Pacjentka zaraz po zabiegu opuściła nasz szpital 👌.
Jeśli Wy również macie problemy z żylakami lub podejrzenia, że dzieje się coś niepokojącego, zapraszamy na konsutlacje do naszego specjalisty flebologa doktora Janusza Orzechowskiego 👍. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: /laserowe-leczenie-zylakow/
Call Now Button