UA
flowers flowers 2 3

Dr n.med. Janusz Orzechowski

Mówią o nim “oaza spokoju”. Doktor 👨‍⚕️ Janusz Orzechowski jest zawsze uśmiechniętym i uważnym słuchaczem, a jego ciepły głos to dodatkowy wyraz empatii i zrozumienia.

Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i jest zaangażowany w to, co robi 👍. Bardzo wnikliwy podczas badania i życzliwy.

Jego specjalności to ✅ operacje przepuklin metodą klasyczną i laparoskopową, ✅ laparoskopowe operacje układu żółciowego, jelita cienkiego i grubego oraz nadnerczy. Oprócz operacji chirurgicznych specjalizuje się także we ✅ flebologii.

W szpitalu Medfemina wykonuje specjalistyczne badanie 🔬 USG Doppler żył kończyn dolnych oraz operacje żylaków kończyn dolnych metodą tradycyjna i laserową. Jest u nas jedynym specjalistą, który przeprowadza zabiegi laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Prywatnie pasjonat narciarstwa, 🚴‍♂️ kolarstwa i turystyki górskiej.

Jeśli macie do doktora jakieś pytania, możecie je zadać osobiście podczas konsultacji. Umówcie się dzwoniąc lub pisząc: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225 lub 🔎 recepcja@medfemina.pl

Call Now Button