UA
flowers flowers 2 3

Laparoskopowe usunięcie przepukliny pachwinowej

🩺 HISTORIA Z BLOKU OPERACYJNEGO 🔬
👨 71-letni pacjent zgłosił się do Medfeminy z powodu bólu w pachwinie lewej. W badaniu fizykalnym stwierdzono przepuklinę pachwinową, dlatego został zakwalifikowany do plastyki przepukliny metodą laparoskopową.
Podczas operacji pacjentowi wszczepiono 👉 siatkę syntetyczną
renomowanego producenta. Laparoskopowa plastyka przepukliny pomimo swoich licznych zalet nie jest powszechnie wykorzystywana. Jednak w naszym szpitalu staramy się jak najczęściej stosować tę metodę, a najlepszym ekspertem w tej dziedzinie jest 👨‍⚕️ dr Olaf Mędraś, który w swojej praktyce ponad 🔥 90% plastyk przepuklin pachwiniowych wykonuje właśnie metodą laparoskopową.
Dzięki małej inwazyjności zabiegu możliwe było wypisanie pacjenta do domu w na drugi dzień. Rekonwalescencja po tego typu plastyce jest krótka a dolegliwości bólowe znacznie
ograniczone 👍.
Jak widzicie, 🩺 współczesna medycyna doskonale sobie radzi z przypadkami, które w pierwszej chwili mogą wydawać się trudne i bardzo uprzykrzać życie. A tacy wspaniali specjaliści jak 👨‍⚕️ dr Olaf są tego gwarancją. Jeśli poczujecie się gorzej, coś Was zacznie pobolewać, albo komuś z Waszej rodziny dolega coś niepokojącego, nie czekajcie z tym zbyt długo. Im szybciej problem zostanie zdiagnozowany, tym lepiej dla wszystkich 😊.
Macie wątpliwości, dzwońcie, doradzimy: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225, a więcej informacji znajdziecie tutaj: 🔎 /laparoskopowe-leczenie….
Call Now Button